BTL Vanquish ME ile Temassız Estetik Uygulama Sonuçları

BTL Vanquish ME cihazı ile yapılan patentli Temassız İncelme Uygulaması haftada 1 toplamda 4 seans yapılmakta ve uygulama sonunda 3 ila 16cm arasında sonuçlar gözlemlenmektedir. İncelme kişinin yağ oranına göre değişkenlik gösterebilir. Uygulama ameliyatsız liposuction olarak bilinmektedir. BMI kısıtlaması olmadan her kilodaki kişiye uygulama yapılabilir. Uygulama 30 ile 45 dakika sürer. Kişiye temas etmeden uygulayıcıdan bağımsız çalışır. Yanlış uygulama yapma riski ya da sonuç alamama riski yoktur. Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından Çevresel Yağ Yok Etme Onayı bulunmaktadır. 56 farklı ülkede kullanılan BTL Vanquish ME cihazının bir çok klinik çalışması ve ödülleri bulunmaktadır.

Temassız İncelme Uygulaması sonuçlarının kişiden kişiye değişmesinin sebebi kişilerde bulunan yağ oranlarının farklılığındandır. Eğer sizin göbek çevrenizde fazla yağ var ise o zaman daha az yağı olan kişiden daha fazla inceleceksiniz demektir. Diyetsiz 16 cm ve üzeri sonuçlarımız Obez kişilerden olup. Klinik çalışmalar ile kanıtlanmış sonuçlardır. BTL Vanquish ME cihazı ile yapılan patentli Temassız İncelme Uygulaması haftada 1 toplamda 4 seans yapılmakta ve uygulama sonunda 3 ila 16cm arasında sonuçlar gözlemlenmektedir. BMI kısıtlaması olmadan her kilodaki kişiye uygulama yapılabilir. Uygulama 30 ile 45 dakika sürer. Kişiye temas etmeden uygulayıcıdan bağımsız çalışır. Yanlış uygulama yapma riski ya da sonuç alamama riski yoktur. Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından Çevresel Yağ Yok Etme Onayı bulunmaktadır. 56 farklı ülkede kullanılan BTL Vanquish ME cihazının bir çok klinik çalışması ve ödülleri bulunmaktadır. 

Temassız İncelmenin en büyük avantajı ise diyet ve spor ile bir türlü kaybolmayan ve sanki hiç oradan gitmeyecek olan yağların ameliyatsız ağrısız ve acısız bir şekilde sağlıklı yoldan kaybolmasını sağlamasıdır. Uygulama alanındaki kalıplaşmış lokalize yağ cihaz tarafından bulunur seçilir ve eşit derecede yok edilir. Bir diğer güzel yanı, incelirken cilt yüzeyinde sarkmaların oluşumunu engeller. Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından Çevresel Yağ Yok Etme Onayı bulunmaktadır. 56 farklı ülkede kullanılan BTL Vanquish ME cihazının bir çok klinik çalışması ve ödülleri bulunmaktadır.