yatarak-incelmek-temassiz-estetik

TV izlerken bir kişi ortalama 75-150 kalori yakabilir. 1 kg yağ kaybetmek için ise yaklaşık 3500 kaloriyi harcamanız gerekir. Bir ayda ne kadar incele bileceğinizi tahmin edebilirsiniz ya da BTL Vanquish ME Temassız Estetik Uygulaması ile aynı şekilde 40 dakika yatarak toplamda 4 saat sonra yaklaşık 6 cm incelebilirsiniz. Yatarak incelmenin konforunu anlatıyoruz.

BTL Vanquish ME ile uygulanan Temassız Estetik işlemi sayesinde peşinizi bırakmayan yağlarınızdan yatarak kurtulabilirsiniz. Özellikle bel çevresi yağlanma, iç bacak ve basen de yoğunlaşan yağ tabakasından kurtulmak mümkün. Fazla yağlarınızdan ne yapıp ne edip kurtulamadıysanız; spor salonlarında geçen yorucu saatler, yanlış uygulanan diyetler, aç geçirdiğiniz o günler bir işe yaramadıysa Temassız Estetik tam da sizin için aranan kan diyebiliriz. Üstelik sizi terk etmeyen o yağları yattığınız yerden göndereceksiniz. Yağ yakma ve bölgesel incelme işlemleri için üretilmiş bu teknoloji uygulayıcı hatasına kesinlikle yer vermemektedir. Cihaz kendisi yağ yakma işlemini yerleştirildiği bölgede yapar. Vücudunuzdaki yağ çevresindeki dokulara zarar vermeden ayırt ederek eşit oranda küçültüp yok olmasını sağlamaktadır.

Nasıl Uygulanıyor ?

Uygulama yağ yakma işlemine göre değişiyor. Bel çevresinde yağlanma fazla ise 30 dakika az ise 45 dakika kadar sürüyor. İşlem boyunca ağrı ya da acı hissetmiyorsunuz. Sadece biraz sıcaklık hissi yaşatıyor fakat bu da sizi rahatsız edecek boyutta değil. Temassız Estetik denmesinin sebebi ise kesinlikle cildinize bir temas olmadan, bir alet dokunmadan görevini yapıyor olmasıdır. Dünya da tek olarak çevresel yağ yok etme işlemini temassız olarak yapan cihaz olma özelliği ile bir ilktir ve uygulama adı patentlidir. Siz hiçbir şey yapmıyorsunuz sadece yatıyorsunuz ve haftada 1 toplamda 4 seans uygulamaya giriyorsunuz. İşlem sonunda günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. 2 ila 4 hafta aralığında gözle görünür fark ortaya çıkıyor. Bel çevresi yağ yakma işlemi sonuçları 3 ila 15 cm olarak ülkemizde sonuçları bulunmaktadır.

BTL Vanquish ME teknolojisi ile hala tanışmadıysanız en kısa zamanda Temassız Estetik için bilgi almalısınız ve diyetle de sporla da veremediğiniz kiloları yattığınız yerden verin. FDA Amerika Sağlık Örgütü tarafından Çevresel Yağ Yok Etme onayı bulunan bu tedavi yöntemini hamile ve emziren anneler dışında hemen hemen herkese rahatlıkla uygulanabilir. Emzirme dönemindeki anneye yapılmamasının sebebi ise annenin bu dönemde sütün yağ oranı değişiklik göstermesi sebebiyle yapılamamaktadır.

Sağlıklı beslenmek ve spor yapmak tabi ki de sağlıklı bir yaşamın ve inceliğin yapı taşıdır fakat çoğumuz bunu başarmakta güçlük çekiyoruz ve ne kadar spor yapsak da oluşan yağları yok etmekte sıkıntı yaşıyoruz. Bu teknoloji sayesinde yağlarından kurtulan çoğu insan, sonrasında da motive olarak sağlığını dikkat edip kazandığı inceliği korumaktadır. Yani sağlanan motivasyon ile hayata kaldığınız yerden daha sağlıklı ve ince devam ediyorsunuz.

Sizde BTL Vanquish ME ile Temassız Estetik uygulaması yaptırarak kurtulamadığınız fazlalıklarınızdan yattığınız yerden kolayca ve hızlı kurtulabilirsiniz.

Uygulama videoları ve Hasta sonuçları için