TEKNOLOJİ İLE GÖBEK ERİTME

Nasıl zamanın önüne geçilemiyorsa teknolojinin de önüne geçilemez oldu. Teknolojik gelişim bir çoğumuzu masa başına bağlayıp obezite sorununu ortaya çıkartırken bir yandan spor yapmadan hızlı bir şekilde göbek eritme ve yağ yakmamızı sağlayabiliyor.

Diyet listelerinin hit olduğu çağımızda her yeni bir gün yeni bir fastfood zinciri daha açılıyor. Obezite yaşının artık ilkokul çağındaki çocuklara kadar ulaşması gelecek nesilin direkt problemi olarak gözüküyor. Bu kadar karamsar bir tablonun diğer yüzünde ise bölgesel incelme cihazlarındaki değişimde dikkat çekiyor. Yeni geliştirilmiş yağda seçiciliği olan BTL Vanquish ME de bunlardan birisi.

Yağın yapısal farklılığı ciltten ve kas dokudan ayrılmasını sağlıyor bu sayede cihaz da konulduğu bölgede yağ mı var kas mı yoksa cilt mi bunu seçebiliyor. Hızlı göbek eritme ve yağlarından kurtulmak isteyenler için üretilmiş bu sistem aynı zamanda basen küçültmede de kullanılıyor. Teknolojik muadili daha bulunmayan bu sistem size yatarken incelmenizi sağlayacak kadar kuvvetli ayrıca birçok seansa girip ya da saatlerce klinikte uygulama yaptırmak zorunda da değilsiniz. Başta söylediğimiz zamanı tutamadığımız için değerli ve bu yüzden uygulama zayıflamak istiyorum diyen ve hızlı göbek eritmek isteyenler için sadece 30 dakika. Eğer zayıf ama bölgesel incelme yaptırmak istiyorum sadece ufak bir yağım var diyorsanız bu sefer iş değişiyor. Çünkü yağı bulabilmek için bu sefer cihazın daha uzun çalışması gerekiyor. En fazla 45 dakika yapılan bu işlem haftada bir kez tekrarlanıp toplamda 4 seans yapılıyor.

Yani hızlı göbek eritme için sadece bir ayınızı ve bu bir ay içerisinde sadece yarımşar saatinizi uygulama ayırmanız yeterli oluyor.

Milli sporcuların dahi tercih etmiş olduğu bu yağda seçiciliği olan cihaz ayrıca uygulama esnasında kişiye temas etmediği için patentlenmiş ismi Temassız Estetik olarak alınmış. Ülkemizde estetiğe önem verenler kadar sağlıklı yaşamak için teknolojiden faydalanan kişiler için diyet yapmadan sadece bölgesel incelme olarak istediğiniz yere uygulama yapabilirsiniz.

BTL Vanquish ME Amerika Sağlık Örgütü tarafından Çevresel Yağ Yok Etme ve Basen Küçültme onayına sahip Dünyadaki Tek Temassız İncelme Cihazıdır. Göbek eritmede en yeni teknoloji 😊

göbek eritme