BTL Vanquish ME Teknolojisi ile Temassız Estetik

BTL Vanquish ME cihazının sunduğu Temassız Estetik uygulaması, günümüzde teknolojinin bize kazandırdığı en iyi ameliyatsız çevresel yağ yok etme uygulaması olma özelliği ile ön plana çıkarmaktadır. FDA onaylı bu uygulama, çevresel yağlarını problem yapmış spor ve diyet ile bir türlü fazla yağlarından kurtulamamış kişiler için en ideal uygulamadır. Yağ kitlesi eski, büyük ya da yok etmek için zor bir alanda olması sistem için fark yaratmamaktadır. Bir o kadar gitmesi zor olan yağların yakımı için gerekli olan ve sadece Selektif Radyo Frekans teknolojisinin sadece yağ dokusunu hedeflemesidir. Verdiği enerji ile yağ dokusunun çapında küçülme yaparak yok olmasını sağlamaktadır. BTL Vanquish ME cihazı 56 farklı ülkede kullanılmakta ve artık uzun dönemli klinik araştırmalarla da kendini kanıtlanmış bir tedavi yöntemi halini almıştır.

Hangi Bölgelere Uygulama Yaptırabilirim?

BTL Vanquish ME Temassız Estetik uygulaması ile karın, bel çevresi, iç bacak , basen ve koldaki bölgesel yağlanmalarınıza işlem uygulanabilir ve sağlıklı bir şekilde incelme sağlanabilmektedir.Uygulama göbek çevresinin tamamını kapsamaktadır yani 30 dakikalık seans içerisinde tüm bel çevrenize ya da 20 dakikalık bacak uygulamasında tüm bacak çevresine etki etmektedir. Bu yüzden sistem Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından Çevresel Yağ Yok Etme onayı almıştır. İki farklı başlığı sayesinde, büyük olan başlığı ile tüm karın bölgesini yanları ile içine alırken diğer başlığı ile de basen ya da iç bacak küçültme gibi daha ince alanlarda çalışabilmek için tasarlanmıştır.

Vücuda temas etmeden incelmeyi sağlayan bu teknoloji ile değişimi rahatlıkla fark edebilirsiniz. Uygulama sonrasında ilk seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar ortaya çıkar. Uygulama sonucu yok edilen yağ hücreleri ve vücudun düzene girmesi ortalama 3 ay devam edecektir. Bu zaman diliminden sonra kişi istediği görünüme kavuşarak özgüvenini tazeler.

Dünyada ilk defa bir cihaz aracılığıyla yağ dokusunun çapında küçülme yapıldığının kanıtını MR ve ultrason görüntüleri ile ispatlanmıştır. Bu uygulama çok sayıda ödül almıştır. Amerika Sağlık Örgütü FDA “Circumferantial Fat Reduction” Çevresel Yağ Yok Etme Onayı bulunmaktadır. Ayrıca “inner thigh and saddle bags fat reduction” İç Bacak ve Basende Çevresel Yağ Yok Etme Onayının da tek sahibidir. Yani tüm dünyada kendini ispatlamış bu uygulamaya rahatlıkla güvenebilirsiniz. Üstelik yattığınız yerden ağrı ve acı olmadan sadece uygulanan bölgede hissedilen sıcaklıkla temassız tedavi oluyorsunuz. Bu yok edilen yağlar eşit oranda gittiği için vücut şeklinizde herhangi bir bozulmaya sebebiyet vermemektedir. Uygulama sonrasında işlem yapılan bölgede yağın tekrarlaması gibi bir durum kısa süreli mümkün değildir. Eğer beslenme düzeninizde bir değişiklik yapmazsanız ve sağlıklı beslenmeye özen gösterirseniz rahatlıkla söyleyebiliriz kaybettiğiniz yağları geri almayacaksınız. Burada yapılması gereken kişinin BTL Vanquish ME ile Temassız Estetik işleminden sonra beslenme şekline dikkat etmesi ve bol su tüketimi yapmasıdır.