kalın bacaklar için çözümKalın Bacaklar için çözüm

BTL Vanquish ME Temassız Estetik ile Kalın Bacaklar için çözüm üretiyor bunun için 20 şer dakikanızı ayırmanız yeterli.

Birçok kadının hayali ince ve zarif bacaklardır. Belki bu nedenle sizde işinizden ya da ailenizden ayırdığınız vakitte spor yapıyorsunuz ve yanında sürekli yenilerini denediğiniz diyet listeleriniz var. Eğer tüm bunlara rağmen incelmeyen bir basen ve bacak bölgeniz var ise teknolojinin nimetlerinden sizde faydalanabilirsiniz.

BTL Aesthetics firması 30 yıldır estetik alanında bölgesel incelme ve sıkılaştırma teknolojileri olarak radyofrekans ve ultrason cihazları ile farklı kombinasyonlar yapmakta ve son olarak ”Selektif Radyofrekans” ile patentli yeni bir teknolojiyi bizlere sunmaktadır. Vanquish ME Temassız Estetik sistemi tamamen yağda seçicilik yapmakta ve uygulama yapılan alandaki kalıplaşmış ve gitmeyen yağların giderilmesi konusunda Amerika Sağlık Örgütünden ( FDA )onayı bulunmaktadır. Son iki yıldır kullanılan Vanquish Cihazının şimdi Maximum Enerji (Vanquish ME) ve Flex App ile hem yağdaki seçiciliği arttırılmış hemde kol ve bacakta kullanımı sağlanmıştır.

Can Alıcı Nokta !

Burada konumuzun en can alıcı noktası ise kalın bacaklardan kurtulmak için yapılan çabanın daha rahat acısız ve sonuç odaklı olması. Yoğun bacak egzersizleri ile evet yağda azalma sağlanabiliyor. Ancak bu seferde bacak kalınlığı kasa bağlı oluyor, kalça ve bacaklar tamamen birleşmiş gibi bir görünüm ortaya çıkıyor. Tabiki spor yapmak ve dengeli beslenmek formda kalmanın ve fit görünmenin en temel ve vazgeçilmez basamağıdır ancak güvenilir bir teknolojiden yardım almanın ve işleri biraz kolaylaştırmanın kimseye zararı olmaz.Vanquish ME ile bacak ve basen bölgenizde çapsal olarak azalma istiyor ve bu incelmenin tamemen yağ kaybına bağlı olmasını istiyorsanız size Temasız Estetiği öneriyoruz.

Haftada 1 toplamda 4 seans ile yağ kalınlığınız azalacak. Bu azalma yağdan olduğu için geri gelmeyecek (ani beslenme değişiklikleri gösterilmediği sürece). İç bacaktaki boğumdan dolayı dar pantolon giyemiyor ya da ince belli olmanıza rağmen büyük beden Pantolon almak zorunda kalıyorsanız. BTL Vanquish ME Temassız Estetik ile sizlere güvenilir ve etkili çözüm öneriyoruz.

Uygulama ile ilgili detaylı bilgi için www.temassizestetik.com

Cihaz ile ilgili detaylı bilgi için www.btlaesthetics.com