Göbek Eritme ve Basen Eritme Yöntemleri

Temassız incelme ile Hızlı Göbek Eritme

Hızlı Göbek Eritme ve Basen Küçültme Uzm Dr Burcu Yamangöktürk Solak Yazısıdır.

Her geçen gün artan iş yoğunluğumuzun arasında daha az hareket eder olduk. Dolayısı ile günlük beslenme düzenimizde bu koşuşturmaya bağlı olarak hazır gıdalardan oluşmaya başladı ve karbonhidrattan zengin hale geldi. Bir kısmımızın metabolizması genetik olarak hızlı, onlar şanslı olan grup ancak pek çoğumuzun zaten zayıf olan metabolizması değişen günümüz koşullarıyla da giderek zayıflamakta. Sonuç ise, diyetler de uygulasak, egzersiz de yapsak bel yanlarımızda, göbek çevremizde, basenimizde ve bacaklarımızda öbekleşen ve eritilemeyen yağlanma olmakta.

Hızla gelişen teknolojinin sayesinde bölgesel incelmede önemli başarılar elde etmeye başladık. Biz de Türkiye’de, dünyada herhangi bir noktada geliştirilmiş yeni ve güvenilir teknolojileri kullanabilir hale geldik. Bir teknolojinin yeni olmasının güvenilir olduğu anlamına gelmediğini hep vurgularım. Herhangi bir tedavi programında olduğu gibi bölgesel incelmede de tamamen güvenilir olduğunu bildiğimiz uygulamaları kullanmalıyız. Güvenilirden kastım, “uygulama sırasında ve sonrasında insan vücuduna herhangi bir zararı yoktur” onayı olmasıdır. Bu onayın alınması için cihazla pek çok klinik deneylerin yapılmış olması, geniş bir seride kullanılıp, takip edilmiş olması ve sonrasındaki süreçte de herhangi bir komplikasyonun bildirilmemiş olması gerekir.

Bölgesel incelme ve hızlı göbek eritme de gelişen teknolojinin son meyvelerinden olan BTL Vanquish ME anlattığım tüm o zorlu süreçleri yüz akı ile geçen ve FDA onayını alan güvenilir bir sistem. Amerika, İngiltere, İspanya ve daha pek çok noktada son derece popüler olan “BTL Vanquish ME ile Temassız Estetik®” benim de bölgesel incelmede güvenilirliği ve etkinliği ile favori haline geldi.

Patentli Temassız Estetik® Nedir?

BTL Vanquish ME, seçici, özel bir radyofrekans teknolojisidir. Başlığında bulunan pek çok elektrot sayesinde doku içindeki yağı hedef alır. BTL Vanquish ME ile işlem sırasında cilt, kas doku ve yağ doku farklı ısınır. Deri yüzeyi çok daha düşük ısılarda iken yağ erime noktasında ısınır. Homojen bir çözünme sağlar dolayısı ile lokalize eritilemeyen yağ doku erimeye ve vücut şekil almaya başlar. Benzeri olmayan bu teknoloji çalışırken dokuya temas etmez ve “temassız estetik” adını buradan alır. BTL Vanquish ME ile temassız estetik uygulaması, acısız, ağrısızdır. Dolayısı ile siz kitabınızı okurken yada uyurken uygulamanız devam edecek kadar konforludur.

BTL Vanquish ME Kimlere Uygulanır ?

BTL Vanquish ME temassız estetik, sporla ve diyet ile eritilememiş lokalize yağlanması olan kişilerde, hızlı göbek eritme isteyen kişilerde, normal kiloya sahip ancak göbek çevresinde, bel yanlarında, bacak iç ve dışlarında yada kollarında lokalize yağlanması olan kişilerde ve basen küçültme istediğimiz durumlarda etkin bir şekilde kullanılıyor.

Temassız Estetik ile Uygulama Detayları

BTL Vanquish ME ile Temassız Estetik her mevsim uygulanabilir. Uygulama alanında iyileşme gerektirecek herhangi bir sıkıntıya, kızarıklığa, ödeme neden olmadığı için yaz ya da kış ayları fark etmeksizin uygulama yapılabilir. Uygulamanın ardından kişiler günlük hayatlarına devam edebilirler. Uygulama planı genellikle 4 seans olarak yapılır. Her bir seans 30-45 dakika sürer. Seans aralıkları genellikle bir hafta olacak şekilde uygulanır. Hızlı göbek eritme işlemi olarak kombin işlemle yapılabilmektedir.
BTL Vanquish ME ile Temassız Estetik uygulama seanslarından önce ve sonra yani seans aralarındaki dönemde bol su tüketmek gerekmektedir. Günlük üç litre su tüketiminin sağlanması tedavinin başarısı için gereklidir. Ek olarak, uygulama seansları arasında merdivenleri asansör kullanmadan çıkmak, günlük aktiviteleri yürüyerek sağlamak enerjinin yakımını kolaylaştıracağı için faydalı olacaktır.

burcu yamangöktürk solak

renouvelle-isimli