geniş basen küçültme BTL Vanquish MEKADINLARIN ORTAK PROBLEMI GENİŞ BASEN

Biz Türk kadınlarının kaderi geniş basenlere sahip olmak… Peki bizi mutsuz eden geniş basenlerden kurtulabilmek mümkün mü?

Son dönemlerde bölgesel incelme ve vücut şekillendirme uygulamaları bir hayli revaçta… Ancak bu uygulamalardan hangisini seçmek gerektiği konusunda zaman zaman tereddüte düşüyoruz. BTL Aesthetics Ülke Müdürü Burçin Özbulut’a göre en önemlisi; yapılan işlemin uzun vadede olumsuz geri dönüş sağlamaması ve cildi deformasyona uğratmaması… Maalesef biz kadınların zamana en çabuk yenik düşen bölgeleri arasında bacaklarımız ilk sırada yer alıyor. Günlük hayatın temposu, topuklu ayakkabılar, düzenli spor yapamamak, masa başında oturarak geçirilen uzun mesai saatleri, az su ve çok kafein tüketmek bacak ve basen görünümünde şekil bozukluklarına yol açabiliyor. Dolayısıyla vücudumuzda orantısızlıklar meydana geliyor. Belirli bölgelerde artan yağlanma (geniş basen) ve dolaşım bozukluğu ile birlikte mutsuz eden görüntüler de oluşabiliyor. Pantolon giydiğinizde vücut silüeti bozuluyor ya da yaz mevsiminin gelmesine  fazlasıyla sevinemiyorsunuz. 

Peki Ne Yapabiliriz ?

Oluşan tüm bu deformasyonlar BTL Vanquish Me cihazı ile temassız, ağrı ve acı hissetmeden engellenebiliyor artık. Bu uygulama sayesinde vücudunuz deforme olmuyor ve yorulmuyor. Damarlanma ve morarmaya sebep olmuyor. Uygulama; yanık ve benzeri riskleri de taşımıyor. Üstelik kısa süren işlem ve seans süreleri ile bu uygulama iç bacak yağ giderme ve basen küçültme de Amerika Sağlık Örgütü tarafından onay güvencesi altında…

Derinin, yağın ve kasın içerisinde ortak su molekülleri bulunuyor. Su oranına en düşük seviyede sahip olduğu için yağ, diğer dokulara göre farklı direnç gösteriyor. Bu dirence karşılık yağ üzerinde ısı oluşuyor ve homojen bir şekilde küçülmeye başlıyor. BTL Vanquish Me için de önemli olan, yerleştirildiği alanda fazla yağ oranı olması aynı şekilde geniş basen için yeterli olan o alanda kalıplaşmış yağın olması … Yağı bulan cihaz, onu seçiyor ve küçülmesini sağlıyor. Uygulama, aynı zamanda cildi ısıttığı için, inceldiği sırada elastikiyet kaybı da yaşanmıyor. 20 şer dakikanızı ayırmanız yeterli oluyor.

 

Uygulama ile ilgili daha detaylı bilgi için www.temassizestetik.com

Cihaz ile ilgili daha detaylı bilgi için www.btlaesthetics.com