GÜNÜMÜZDE DÜZENSIZ BESLENME, TRAFIKTE YA DA OFISLERDE GEÇEN YOĞUN, UZUN VE YORUCU GÜNLERIN ARDINDAN HIÇBIR ŞEYE VAKTINIZ KALMADIĞINI HISSEDIYORSANIZ, TEMASSIZ ESTETIK VE AMELİYATSIZ POPO DİKLEŞTİRME HAKKINDA DOKTOR SONGÜL BULCA’NIN SÖYLEDIKLERIKLERINE KULAK VERIN

Amerika ve Avrupa’da son derece popüler olan Temassız Estetik, kişiye temas etmeden bölgesel ve kalıplaşmış yağları bulan ve eşit derecede yok eden son teknoloji ve muadili olmayan bir uygulama. Düşünün ki; fazla yağlarınızı homojen bir şekilde azaltılırken cildiniz sarkmıyor. Uygulama o kadar konforlu ki, işlem yapılırken ister kitap okuyun ister uyuyun. Sistem; başında uygulayıcıya gerek kalmadan kendi işini kendi yapıyor ve bunların hepsini size dokunmadan gerçekleştirebildiğinin altını çiziyoruz. Her cilt tipine ve her kilodaki kişilere güvenle uygulanabilen
bu işlemde cilt yorulmuyor ve kalitesini kaybetmiyor. Avrupa ve Amerika’da birçok obezite kliniğinde kullanıldığı gibi bölgesel ufak yağlarından kurtulmak isteyenleri de mutlu ediyor.

SAĞLIĞA BIR ZARARI VAR MI?

Cihazın Amerika Sağlık Örgütü FDA’den Çevresel Yağ Yok Etme (circumferantial fat reduciton) onayı ve üç ila 13 cm arasında bölgede incelme yaptığına dair birçok çalışması bulunan son derece güvenilir bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Uygulama sadece 30 dakika sürüyor. Günlük yaşantınızı hiç bir şekilde etkilemiyor. Bir yan etkisi yok ve haftada bir kere, toplam dört seans ile yağdan incelme sağlıyor. Elbette yağdan incelirken aynı zamanda selülitli görünümden de hızla kurtulmak istiyoruz. Burada devreye Shock Wave Terapi giriyor. Ameliyatsız popo dikleştirme ve hızlı selülit giderme amacıyla üretilmiş patentli bir teknoloji sayesinde, şok ses dalgaları ile yağların birbirinden ayrılmasını ve dolaşımın artmasını sağlıyoruz. Bu sayede ilk seanstan itibaren bacaklardaki ödem açılmaya başlıyor ve dalgalı görünüm azalıyor. Şok ses dalgalarının yarattığı etki ile yeni bağ doku oluşumu gerçekleşiyor ve cildimizin sıkılaşıp toparlandığını gözlemliyoruz. Patentli başlığı sayesinde popo üzerine çökme riski olmaksızın uygulama yapılabiliyor.

Temassız Estetik ile basen inceltilirken şok dalgaları ile daha sıkı ve dik bir popoya ulaşmak için sadece bir ay yeterli. Dengeli beslenme ve spor her zaman öncelikli önerilerimiz ancak destekleyici güvenilir teknolojiler ile formda kalmak önceki yıllara kıyasla çok daha kolay.

UZM DR SONGÜL BULCA