six-pack temassız estetik

BTL Vanquish ME ile Daha Hızlı Six Pack ler için

Temassız Estetik ile Daha hızlı Six Pack Nasıl Yapılabilir?

Burada kendi dalında en başarılılar ile konuşmak istedik. Bir tarafta estetik cerrahı diğer tarafta ise bir şampiyon ve bir hoca. Konumuz daha hızlı ama sağlıklı yağ azaltma.

Sizleri tanıyalım lütfen Doktor Bey

Merhaba Ben Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op Dr Ercan Cihandide İstanbul Ataşehir Acıbadem Hastanesinin içerisinde bulunan YUNIQ Clinic’ in hem doktoru hemde ortağıyım. Tüm estetik işlemlerle birlikte Vücut Şekillendirme Cerrahisi olarak adlandırdığımız Liposuction, Lazer Lipoliz, Abdominaplasti (Karın Germe), Jinokomasti (Erkek gögüs küçültme) gibi tüm ameliyatlarıgerçekleştirmekteyiz.

Erkek Hasta Portföyünüz hakkında konulaşım Genelde Kimler Size Geliyor

Aslında her guruptan kesime sahibiz saç ekimden tutunda cerrahi olmak isteyen çalışan ya da iş veren her kesime hitap ediyoruz. Erkekler bayanlardan biraz daha farklı tek seferde gelip tek seferde sonuca ulaşmayı istiyorlar ve kendilerini ona göre ayarlıyorlar

Peki Asıl Konumuz BTL Vanquish ME ile Patentli Uygulama Temassız Estetik‘i Bir Plastik Cerrah olarak bize anlatabilirmisiniz?

Biz Cerrahlar olarak cihazlara karşı algımız her zaman ikinci planda olmuştur. Ancak gerek yurtdışında bulunduğumuz Uluslararası kongrelerde gerek yapılmış klinik çalışmaları ve Amerika Sağlık Örgütü FDA den aldığı onaylara bakarak ve en önemlisi Sonuçlarını gözlemleyerek tercih ettiğimiz bu sistem gerçekten yeni nesil teknoloji diyebiliriz.

BTL Vanquish ME Dünya da tek Temassız Selektif Radyofrekans Enerjisi kullanan ve tamamen yağa odaklı, yağdan azalma sağlayan yeni nesil bir teknolojidir.

Peki Cihaz yağa odaklanıp nasıl yağı yok ediyor hemde temas etmeden?

Cihazın çalışma prensibi aslında suya dayanıyor. Cildimizin, kaslarımızın ve yağın su tutma oranları birbirinden farklı. Selektif radyofrekans bu oranlara göre en az suya sahip olan yağı seçiyor ve sadece yağın istenilen derecede ısınmasını ve küçülmesini sağlıyor. Önemli olan nokta ise yağ hem hacmen küçülüyor hemde sayı olarak azalıyor. Cerrahi işlem istemeyen kişiler için tamamen üretilmiş yağ azaltma ve yağ yok etme cihazı diyebiliriz. Ayrıca cihaz ile yapılan son klinik çalışmada dünya da ilk defa kişilerin yağ oranının çevresel ve homojen azaldığını ölçmek ve kanıtlamak için MR ile görüntü alınmış ve 3 ila 13cm lik sonuçlar ile ortalaması 5,2cmde yağdan çevresel olarak incelme yaptığını sistem kanıtlamış.

Teşekkür Ederiz Doktor Bey vermiş olduğunuz teknik bilgiler için

Birde işin diğer boyutu olan diğer kısmından bakalım Sizi tanıyabilirmiyiz Lütfen ?

Merhaba Ben Korhan Güran Open Weight Classic BodyBuilding ve Mixed Pairs Türkiye ve Avrupa Şampiyonu. Milli Sporcu ve şuan Milli Takım Antrenörüyüm. Ayrıca Sporcu Beslemesi Uzmanı ve Kişisel Koçluk yapmaktayım. Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enst Beden Eğit ve Spor ABD Master yaptım ve şuan Dünya Şampiyonasına hazırlanıyorum.

Peki siz BTL Vanquish ME ile nasıl tanıştınız ve neler diyebilirsiniz birde sizin fikirlerinizi öğrenmek isteriz.

Aslında bizde Doktor Bey gibi kendi mesleğimizde böyle cihazları çok tercih etmiyoruz. Ancak burada çok önemli bir nokta var! Six Pack denildiğinde Öğrencilerim ve spora yeni başlayan kişilerde aslında en önemli şey motivasyondur. Tam motivasyon olmadan kişi ne zayıflayabilir ne de kendini tamemen spora verebilir. Kilo problemi olup spora başlayan kişilerin yüzde 70 i ilk iki haftada pes ediyor ve devam etmiyor burada bu motaivasyona yardımcı bir şey ararken BTL Vanquish ME yi keşfettik. Bizim için önemli olan kasa etki etmeden yağın azalmasını sağlamak ve bunu yaparken cildin elastikiyetini kaybetmemesiydi. Böylece kişiler spor la birlikte daha çabuk yağlarından kurtulup daha iyi motivasyon ile fit bir vücuda sahip olmak için başlangıçtai o stressli dönemi geçebileceklerdi. Amerikada sistemin aktif olarak kullanıldığını gördükten sonra bizde araştırdık ve Ülkemizde bulduk. Şimdi hem yeni başlayanlar için doğru tercih hemde Six Pack lerin daha hızlı oluşabilmesi için abdominal lalandaki yağları bulup homojen bir şekilde azaltan BTL Vanquish ME yi tüm öğrencilerime ve spora yeni başlayanlara yardımcı olarak tavsiye ediyorum.

korhan güran ercan cihandide

Daha detaylı bilgi almak için http://www.temassizestetik.com/

Cihaz hakkında detaylı bilgi almak için http://www.btlaesthetics.com/en/products#vanquish