basen küçültme basen eritme temassız estetikTemassız Estetik ile Basen Küçültme

Burada kendi dalında en başarılılar ile konuşmak istedik. Bir tarafta estetik cerrahı diğer tarafta ise bir şampiyon ve bir hoca. Konumuz basen ve bacaklarda daha hızlı ama sağlıklı yağ azaltma basen küçültme basen eritme.

Sizleri tanıyalım lütfen Doktor Bey

Merhaba Ben Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Op Dr Ercan Cihandide İstanbul Ataşehir Acıbadem Hastanesinin içerisinde bulunan YUNIQ Clinic’ in hem doktoru hemde ortağıyım. Tüm estetik işlemlerle birlikte Vücut Şekillendirme Cerrahisi olarak adlandırdığımız Liposuction, Lazer Lipoliz, Abdominaplasti (Karın Germe) gibi tüm ameliyatları gerçekleştirmekteyiz.

Kadın Hastalarınız hakkında konulaşım Genelde Kimler Size Geliyor

Aslında her guruptan kesime sahibiz kadınlar için estetik görünüm çok önemli bu yüzden cerrahi olmak isteyen ve istemeyen çalışan ya da iş veren her kesime hitap ediyoruz. kadınlar biraz daha farklı olarak bir bölgelerinden istedikleri sonucu aldıklarında güven duygusu artıyor ve kendilerinde değişmelerini istedikleri bölgeler içinde yardım istiyorlar. Hızlı ve etkili sonuç almak çok önemli.

Peki Asıl Konumuz BTL Vanquish ME ile Patentli Uygulama Temassız Estetik‘i Bir Plastik Cerrah olarak bize anlatabilirmisiniz?

Biz Cerrahlar olarak cihazlara karşı algımız her zaman ikinci planda olmuştur. Ancak gerek yurtdışında bulunduğumuz Uluslararası kongrelerde gerek yapılmış klinik çalışmaları ve Amerika Sağlık Örgütü FDA den aldığı onaylara bakarak ve en önemlisi Sonuçlarını gözlemleyerek tercih ettiğimiz bu sistem gerçekten yeni nesil teknoloji diyebiliriz.

BTL Vanquish ME Dünya da tek Temassız Selektif Radyofrekans Enerjisi kullanan ve tamamen yağa odaklı, yağdan azalma sağlayan yeni nesil bir teknolojidir.

Peki Cihaz yağa odaklanıp nasıl yağı yok ediyor hemde temas etmeden?

Cihazın çalışma prensibi aslında suya dayanıyor. Cildimizin, kaslarımızın ve yağın su tutma oranları birbirinden farklı. Selektif radyofrekans bu oranlara göre en az suya sahip olan yağı seçiyor ve sadece yağın istenilen derecede ısınmasını ve küçülmesini sağlıyor. Önemli olan nokta ise yağ hem hacmen küçülüyor hemde sayı olarak azalıyor. Cerrahi işlem istemeyen kişiler için tamamen üretilmiş yağ azaltma ve yağ yok etme cihazı diyebiliriz. Ayrıca cihaz ile yapılan son klinik çalışmada dünya da ilk defa kişilerin yağ oranının çevresel ve homojen azaldığını ölçmek ve kanıtlamak için MR ile görüntü alınmış ve 3 ila 13cm lik sonuçlar ile ortalaması 5,2cmde yağdan çevresel olarak incelme yaptığını sistem kanıtlamış. Önemli nokta ise Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından Temassız Basen küçültme ve basen eritme, iç bacak için çevresel yağ yok etme onayı bulunan tek cihaz.

Teşekkür Ederiz Doktor Bey vermiş olduğunuz teknik bilgiler için

Sizi tanıyabilirmiyiz Lütfen ?

Merhaba Ben Nezaket Güran Body Fitness Türkiye Şampiyonu ve Milli Sporcuyum. Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunuyum. Personal Coach luk yapmaktayım. Ayrıca Pilates ve Fonksiyonel Antremanlar Master Coach olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Peki siz BTL Vanquish ME ile nasıl tanıştınız ve neler diyebilirsiniz birde sizin fikirlerinizi öğrenmek isteriz.

Aslında bizde Doktor Bey gibi kendi mesleğimizde böyle cihazları çok tercih etmiyoruz. Ancak burada çok önemli bir nokta var! Evde yapılan spor ile iç bacak ve basen bölgesini küçültmeniz ve basen eritmeniz imkansız diyebiliriz. Basen eritmek için düzenli ve denetimli spor şart ancak tüm kadınlar bu imkana sahip olamıyorlar ev hanımları ve iş kadınları diyebiliriz. Birlikte çalıştığım ve çalıştırdığım kişiler de motivasyon ve sonuç odaklı olmak benim için ve onlar için çok önemli sonuç görmeye ne kadar kısa zamanda başlarsak o kadar daha iyi motive olup sonuçlara bir adım daha yaklaşıyoruz. BTL Vanquish ME sisteminin bacak basen başlığı tek seferde tüm alanı kaplayacak şekilde basen eritme işlemini yapıyor. Yani ön bacak iç bacak ya da basen gibi ayrım yapmanıza gerek duymadan 20 şer dakikalık işlem ile tüm alandaki yağları homojen bir şekilde kasa etki etmeden küçülterek incelme sağlıyor. Biz bunu klinik çalışmalar ile ve gözlemlerimize dayanarak spor ile kombin edildiğinde en etkili yöntem olduğunu söyleyebiliyoruz. Profesyonel bir sporcu olarak BTL Vanquish ME yi tüm öğrencilerime ve spora yeni başlayanlara yardımcı olarak tavsiye ediyorum.

Ercan Cihandide Nezaket Güran

Basen eritmede farklı bir teknik (BTL Vanquish ME ile Temassız İncelme)

Daha detaylı bilgi için www.temassizestetik.com

Cihaz hakkında bilgi için www.btlaesthetics.com